Zprostředkovávané přepravní služby

Celovozová přeprava

Vyberte si nákladní vozidlo dle přepravované kapacity, která nejlépe odpovídá rozměrům a hmotnosti vašich zásilek. Určeno pro individuální přistavení celého vozidla, přesně dle vašich požadavků. Pro kalkulaci ceny nám pošlete email nebo zavolejte a my vám připravíme nabídku na míru.
Disponujeme vozidly od dodávky 0.5t až po soupravu s přívěsem do 13,4t.
Včetně chladicích vozů s kapacitou 1,5t a 6t.

Poptat

nebo tel.: 734 355 520

Přeprava standardních zásilek

Přepravujeme zásilky typu krabice a paleta. Naší prioritou je včasné a bezproblémové doručení vašich zásilek. Je potřeba dbát na správné údaje a hlavně na způsob zabalení. Pro přesnou kalkulaci je potřeba uvádět rozměry zásilky, způsob zabalení, typ přepravovaného zboží a adresu nakládky a vykládky. V případě špatného zabalení, nebo nepřesných údajů o zásilce může přepravce zásilku dodatečně zpoplatnit, nebo dokonce odmítnout k přeprave.Doplňkové služby

Dobírka

Platba za zásilku přímo přepravci

Služba dobírka je možná pro všechny typy přeprav. Přepravce zajistí inkaso dobírky od příjemce a následný převod na zákazníkem vybraný bankovní účet. U zásilek na dobírku, které nebudou převzaty z důvodu insolvence příjemce, přestává plynout lhůta lhůta doručení. Vnitrostátní dobírka je zpoplatněna jednorázovým poplatkem 100,- Kč a mezinárodní poplatkem 200,- Kč

Nebezpečné zboží

Přeprava nebezpečných předmětů a látek

Mezi nebezpečné zboží patří všechny předměty nebo látky, které v případě nedostatečného zabalení, mohou představovat zdravotní, bezpečnostní, majetkové riziko nebo ohrožovat životní prostředí. Nebezpečné zboží se klasifikuje do devíti tříd. Pokud víte, do které z tříd vaše položka spadá, získáte jasnější představu o tom, jak ji zabalit, označit a přepravit.

Pokud si nejste jistí, zda vaše zásilka patří mezi nebezpečné zboží, požádejte výrobce nebo dodavatele o bezpečnostní list (SDS). Bude-li v kapitole 14 zobrazen nebo zmíněn UN kód, přepravujete nebezpečné zboží.